KONST / Litografier / Litografier 11356561
nr 1135 6561
Litografier
ca 200 st, Lindman, Nordens Flora, 1920-tal, bladets mått: 23x16
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:40:00
1.100 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr